Profesjonalny odbiór techniczny mieszkania w Szczecinie

Odbiór mieszkania w Szczecinie

Nabycie własnego mieszkania dla wielu z nas jest największą inwestycją w naszym życiu. To właśnie w tym miejscu planujemy spędzić następnych kilkadziesiąt lat wychowując wspaniałe dzieci. Na nieszczęście na rynku nieruchomości znajduje się sporo wspaniałych oraz wadliwych mieszkań.

Warto zatem świadomie podejść do swojej inwestycji mieszkaniowej, abyście nie musieli płacić dodatkowych kilkunastu tyś. zł za usterki dewelopera. Mieszkania aktualnie w Polsce są już wystarczająco drogie, dlatego z całą pewnością warto uniknąć tego rodzaju, zbędnych kosztów. Zgodnie z aktualnymi zasadami, deweloper odpowiada za dane mieszkanie do chwili podpisania dokumentów. Warto zatem na Szczecin odbiór techniczny mieszkania przyjść ze specjalistą. Doświadczony specjalista budowlany w ciągu zaledwie kilku minut oceni, czy dane mieszkanie zostało doskonale wykończone. Zwróci uwagę na ewentualne błędy występujące w instalacji wodnej lub elektrycznej , a ponadto na równość ścian. Wbrew pozorom stawianie łatwych ścian wcale nie jest łatwe i wielu młodych osób musi zmierzyć się z tą przykrą niespodzianką na etapie wykończenia. O ile zatem w trakcie wykańczania mieszkania nie chcecie dowiedzieć się, że potrzeba dodatkowych kilku tysięcy na wyrównanie ścian, to warto udać się na odbiór techniczny z doświadczonym specjalistą.
Na odbiór techniczny mieszkania – Szczecin w każdym momencie macie prawo przyjść z dowolną ilością osób towarzyszących. Jeżeli już specjalista zwróci uwagę na bezsporne mankamenty istniejące w mieszkaniu, to deweloper będzie miał obowiązek je naprawić. Istnieje także sposobność znacznego spuszczenia z ceny mieszkania, wręcz o kilka tysięcy zł. Spadek ceny będzie bez wątpienia zależał od wykrytej usterki. Specjalista budowlany będzie doskonale wiedział, jak rozmawiać z deweloperem , a oprócz tego ile będzie kosztowało naprawienie danego uchybienia. Z jego pomocą na pewno uda wam się zakupić doskonałe mieszkanie w odpowiedniej cenie. Koszt wynajęcia specjalisty jest faktycznie dość niski w porównaniu z jego ogromną rolę. Skoro więc decydujecie się na nabycie swojego swojego, wspaniałego mieszkania, to warto zadbać o wszelkie najmniejsze elementy. Wasze własne mieszkanie powinno być przecież idealne, bez żadnej znaczącej skazy.
Polecana strona: Odbiór mieszkania – Szczecin.