Polecany psychoterapeuta w Szczecinie

Polecany psychoterapeuta w Szczecinie

W życiu każdego z nas mogą zdarzyć się trudne chwile, przez które nie będziemy wstanie prowadzić zwykłego życia. Najczęściej jest to zdrada ukochanego partnera albo śmierć bliskiej nam osoby. Pogodzenie się ze stratą ukochanej osoby jest niezwykle trudne.

O ile nie potraficie wyobrazić sobie dalszego życia bez ukochanej osoby, to warto skontaktować się ze specjalistą. Świetny psychiatra Szczecin pomoże wam spokojnie przejść przez żałobę i powolutku wyleczyć z depresji. Walka o odzyskanie danej radości z życia oczywiście nie będzie prosta i będziecie musieli spędzić wiele godzin w gabinecie specjalisty. Powolutku natomiast, wraz z psychologiem zaczniecie znów pozytywnie spoglądać w przyszłe dni i z radością wyczekiwać kolejnego dnia.
Psychoterapeuci codziennymi walczą nie tylko i wyłącznie z żałobą, ale także z ciężkimi traumami. Jeżeli zatem czujecie, że niewątpliwe wydarzenia z przeszłości cały czas oddziału na waszą teraźniejszość, to warto wybrać się do psychologa. Wbrew pozorom takich wydarzeń jest co niemiara i nie za każdym razem muszą nam one wydawać się bardzo tragiczne. Np wiele dzieci rozwodników ma problem w uwierzenie w stały, związek na pełne życie. Wielu z nich ma obawy przed pełnym zaufaniem dla partnera, ciągle obawiając się zdrady. Jest to na nieszczęście dość niebezpieczna sytuacja w związku, która buduje dystans wśród partnerami. Więcej dzieci rozwodników najczęściej nie są skore do walki o swój związek. Każdą przeszkodę traktują jako bardzo dobry powód do rozwodu niszcząc to, co budowali przez ostatnich kilka albo kilkanaście lat. O ile więc posiadacie problem z pełnym zaufaniem dla partnera, to warto udać się na indywidualną terapię lub w parze. Psychoterapeuta Szczecin pomoże nauczy was bezgranicznie ufać dla drugiej osoby. Dzięki terapii wasz partner będzie wstanie zrozumieć wasz problem i w końcu dowie się, że wasz dystans nie jest spowodowany brakiem silnych uczuć. Niestety spora większość związków rozpada się z powodu braku szczerości , a ponadto pełnego wyzwania uczuć. W bardzo wielu przypadkach sami do końca nie rozpoznajemy swoich uczuć, dlatego tym bardziej nie jesteśmy wstanie ich prawidłowo wyrazić. Warto więc wybrać się na wspólną terapię, ażeby w końcu wyjaśnić wszystkie istniejące niedopowiedzenia.
Sprawdź tutaj: psychoterapia szczecin.