Elegancka czekoladowa fontanna

Wyjątkowa atrakcja

W teraźniejszych czasach na polskich weselach można znaleźć wiele dodatkowych atrakcji. Nasi wspaniali goście weselni muszą wszakże mieć jeszcze jakąś inną atrakcję, niż tylko dobry zespół muzyczny. Najczęściej spotykanymi atrakcjami jest fotobudka, ciekawa stacja kulinarna lub fontanna czekoladowa.

Wynajęcie specjalnej stacji kulinarnej, na której są wykonywane tatary, kolorowe drinki albo flambirowane naleśniki jest niestety dosyć drogą atrakcją. Jej wysoka cena jest na nieszczęście uzasadniona, gdyż musicie zapłacić zarówno za wykorzystane produkty spożywcze, jak i za wyszkolonego pracownika, który przez kilka godzin będzie przygotowywał przepyszne tatary lub drinki dla waszych gości weselnych. O wiele tańszą a także niewyobrażalnie estetyczną atrakcją weselną jest fontanna czekoladowa. Produkt ten fantastycznie elegancko prezentuje się na eleganckich przyjęciach weselnych podkreślając wypchany pieniędzmi portfel gospodarzy. Jeżeli już więc zależy wam na zilustrowaniu swojej bogatej strony dla gości weselnych, to z całą pewnością warto zainwestować swoje pieniądze w fontannę czekoladową. Będzie to bajecznie elegancka atrakcja weselna, która podkreśli luksusowy charakter waszego przyjęcia.
Czekoladowa fontanna może zostać wynajęta wraz z owocami lub bez nich. Koszt przygotowania owoców przez firmę oferującą wynajem fontann czekoladowych jest bajecznie wysoki. Firma nie specjalizuje się w dystrybucji pokrojonych owoców, dlatego ich nagłe sprowadzenie na potrzeby klienta jest niezwykle kosztowne. Właściciel wynajętej przez was sali weselnej albo firmy cateringowej na pewno z chęcią przygotuje dla was idealnie pokrojone owoce za dodatkową, niewielką opłatą. Na pewno wynajęcie fontanny czekoladowej okaże się realnym strzałem w dziesiątkę. Świeże owoce zanużone w mlecznej czekoladzie na pewno zasmakują dla wszystkich gości weselnych, a szczególnie dla tych najmłodszych. Rodzice najmłodszych gości weselnych będą zaskoczeni, jaką miłością do świeżych owoców pałają ich dzieci. Na pewno każdy uroczy gość weselny w ciągu jednego wieczoru zje więcej owoców zanużonych w czekadzie, niż w ciągu całego tygodnia. To właśnie szczególnie dla tych najmłodszych gości i ich rodziców warto zainwestować własne pieniądze w czekoladową fontannę.
Źródło: fontanna czekoladowa Kraków.